تصویبنامه درخصوص ارجاع اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرحهای عمرانی دستگاههای اجرایی با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور

تصویبنامه هیات وزیران درخصوص ارجاع اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرحهای عمرانی دستگاههای اجرایی با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور

تصویبنامه مصوب جلسه مورخ 99/06/19 هیات وزیران درخصوص "ارجاع اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرحهای عمرانی دستگاههای اجرایی با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور" طی نامه شماره 69551 مورخ 99/06/23 توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد.

 

وزارت نیرو- وزارت امور اقتصادی و دارایی

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی- وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

وزارت جهادکشاورزی- وزارت راه و شهرسازی- وزارت ورزش و جوانان

وزارت دادگستری- سازمان برنامه و بودجه کشور

هيئت وزيران در جلسه 19/6/1399 به پیشنهاد شماره 289462 مورخ 5/6/1399 سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد و سی و نهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

ارجاع اختلاف­های ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح­های عمرانی دستگاه­های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران به شرح زیر برای داوری به شورای­عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور با توجه به تعیین شورای مذکور به عنوان مرجع داوری در قراردادهای زیر مجاز است:

1- شرکت آرک بتون و شرکت آب منطقه‌ای تهران در ارتباط با بازه اول و سوم پیمان احداث ایستگاه‌های پمپاژ رباط­کریم.

2- شرکت چلیک­پی­گستر و اداره کل گمرکات استان آذربایجان­غربی در ارتباط با احداث مجتمع مسکونی (32) واحدی گمرک بازرگان.

3- دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی استان قزوین و شرکت کتیبه البرز در ارتباط با پیمان تکمیل مرکز پرتودرمانی (رادیوتراپی) و شیمی درمانی بیمارستان ولایت.

4- شرکت بتن دامغان و سازمان پژوهش­های علمی و صنعتی ایران در ارتباط با پیمان تکمیل ساختمان واحدهای فناور.

5- شرکت مهندسین مشاور افراز پیمایش و سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان در ارتباط با قرارداد تهیه نقشه حدنگار (کاداستر) اراضی کشاورزی (147) پارچه آبادی دشت سیستان.

6- شرکت ابنیه­سازان مانو و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین در ارتباط با احداث بیمارستان امام علی‌(ع) الوند.

7- شرکت آبراه گستر پارس و شرکت شهرک‌های کشاورزی در ارتباط با عملیات گازرسانی به شهرک گلخانه‌ای ترشیز کاشمر.

8- شرکت بازیافت و ابنیه تهران و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در ارتباط با پیمان‌های:

الف- بهسازی و روکش آسفالت راه‌های روستایی غرب استان تهران.

ب- تهیه و اجرای روکش آسفالت چیپ سیلینگ محورهای روستایی.

پ- تعریض محور چیتگر از کیلومتر 100+6 الی 770+8.

9- شرکت هورپاد و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در ارتباط با پیمان احداث محوطه (پیست) دوچرخه سواری اصفهان.

10- شرکت مهندسی پارس تکنو و شرکت قطار شهری تهران در ارتباط با پیمان طرح توسعه ساختمان­های پایانه و تعمیرگاه قطار واقع در مهرشهر کرج.

11- شرکت آذین پویای بندر و دانشگاه هرمزگان در ارتباط با پیمان عملیات تکمیلی ساختمان کتابخانه مرکزی و پیاده‌رو‌سازی اطراف آن.

12- شرکت سیویل آسین و دادگستری کل استان تهران در ارتباط با پیمان مجتمع قضایی شماره (2) تهران (یافت آباد).

13- شرکت رگ­چین و اداره کل ورزش و جوانان استان قم در ارتباط با پیمان محوطه­سازی مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم.

14- شرکت نوآفرینان سال و اداره کل ورزش و جوانان استان قم در ارتباط با پیمان احداث خانه جوانان دستجرد.

15- شرکت چاوان آب بیستون و اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام در ارتباط با پیمان تکمیل راهسازی قطعه هفتم مورموری-آبدانان-دهلران.

16- شرکت سیویل آسین و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در ارتباط با پیمان‌های:

الف- احداث ورزشگاه (استادیوم) (5000) نفری ساوجبلاغ

ب- احداث ورزشگاه (استادیوم) (5000) نفری ملارد

17- شرکت بارمان سازه و وزارت جهاد کشاورزی در ارتباط با عملیات اجرایی احداث شبکه‌ اصلی و فرعی آبیاری تحت فشار سد عمران ناحیه بران.

18- شرکت محیط برزان و سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام در ارتباط با پیمان اجرای شبکه آبیاری تحت فشار اراضی آبخور گدارخوش و تاسیسات وابسته و خرید لوازم موردنیاز.

19- شرکت آذین پویای بندر و دانشگاه هرمزگان در ارتباط با پیمان عملیات تکمیلی ساختمان مرحله (فاز) دوم دانشکده علوم پایه.

20- شرکت مهندسی خوزستان و فارس و دانشگاه شهید بهشتی در ارتباط با پیمان احداث کلاس‌های آموزشی پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور.

21- شرکت جنگ صنعت و شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در ارتباط با پیمان تهیه و تأمین کالا، ساخت، نصب و راه‌اندازی و بهره‌برداری آزمایشی و اجرای کلیه ساختمان‌های فرایندی و جانبی و تاسیسات زیربنایی و محوطه‌سازی تصفیه‌خانه آب ساوه.

22- شرکت دژآب و شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان در ارتباط با پیمان اجرای شبکه جمع‌آوری و انتقال فاضلاب بخشی از شهر بهبهان.

23- شرکت دژآب و شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در ارتباط با پیمان عملیات اجرایی لوله‌رانی خط انتقال آب به قطر (1400) میلی‌متر شهر پاکدشت به روش پایپ جکینگ.

24- شرکت مهندسی بهینه ایران و وزارت راه و شهرسازی در ارتباط با قرارداد تدوین نظام­نامه مدیریت پروژه و مدیریت قراردادها و ایجاد سامانه‌های اطلاعاتی به منظور پروژه‌های مرتبط با طرح‌های راهبردی حمل و نقل.

25- شرکت مولوی و شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید در ارتباط با پیمان عملیات زیرسازی و ابنیه فنی مسیر قطار برقی فولاد شهر به اصفهان.

اسحاق جهانگیری

معاون اول رييس ­جمهور

دریافت متن کاملdownlod

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

اخبار مرتبط