آخرین خبرها
ادامه
پیوند ها
 
خبر
  ساعت : ٢٠:٠٦   ١٣٩٥/٠٤/٠١ تاریخ خبر :  

ارایه گزارش «طرح تنقیح قوانین و مقررات نظام سلامت» به معاون حقوقی رییس جمهور
  ارایه گزارش «طرح تنقیح قوانین و مقررات نظام سلامت» به معاون حقوقی رییس جمهور   معاون برنامه‌ريزي، هماهنگي و امور حقوقي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارش «طرح تنقیح قوانین و مقررات نظام سلامت» را به معاون حقوقی رییس جمهور ارایه کرد.  


     در جلسه ای که امروز سه شنبه مورخ ٩٥/٠٤/٠١ با حضور معاون حقوقی رییس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار گردید طاهر موهبتی، معاون برنامه‌ريزي، هماهنگي و امور حقوقي وزارت بهداشت گزارشی کوتاه از طرح تنقیح قوانین و مقررات نظام سلامت ارایه نمود. در ادامه دکتر نجفی خواه، مجری طرح جامع تنقیح قوانین و مقررات نظام سلامت توضیحاتی در خصوص نحوه اجرای طرح و وضعیت کنونی آن ارایه کرد.
سپس دکتر الهام امین‌زاده معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به تعاملات میان معاونت حقوقی ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی و نیز مصوبات شورای عالی تنقیح قوانین بر نقش حاکمیتی و نظارتی این معاونت در انجام تنقیح قوانین و مقررات در سطح قوه مجریه تاکید کرد.
در این جلسه که مهدی مهدی‌زاده معاون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات معاون حقوقی رییس جمهور، دکتر باقر انصاری مشاور معاون حقوقی رییس جمهور و سید رضا علوی رییس سامانه ملی قوانین و مقررات نیز حضور داشتند ضمن اشاره به ضرورت بهره گیری از تمامی ظرفیتها در انجام تدوین و تنقیح قوانین و مقررات بر لزوم اجرای بخشنامه های صادره از سوی معاون اول و معاون حقوقی رییس جمهور در این زمینه تاکید گردید.
در پایان مقرر گردید وزارتخانه مزبور ضمن ارایه گزارش مشروح و مکتوب فعالیت خود، همچون دیگر دستگاههای اجرایی تدوین و تنقیح قوانین و مقررات مرتبط با دستگاه متبوع را با هماهنگی معاونت حقوقی ریاست جمهوری انجام دهد. همچنین مقرر شد به منظور اجرای بهتر فرآیند تنقیح قوانین و مقررات و هماهنگی هرچه بیشتر در این زمینه جلسات مشترکی میان کارشناسان دو معاونت برگزار گردد.

تهران - خیابان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نرسیده به تقاطع خیابان جمهوری اسلامی شماره ١١٥٨

تلفــــن : ٦٦٤٧٥٠٠٥ دورنگار : ٦٦٤٩٢٧٠٧

رایانامه : DOTIC @ DOTIC.IR

WWW.DOTIC.IR

WWW.QAVANIN.IR

WWW.QAVANIN.COM

كليه حقوق قانوني اين سايت متعلق به معاونت تدوين تنقيح و انتشار قوانين ومقررات - معاونت حقوقي رياست جمهوري مي باشد. ١٣٩٦ - ١٣٨٩©www.dotic.ir

برای مشاهده بهتر از Firefox استفاده کنید.