آخرین خبرها
ادامه
پیوند ها
 
خبر
  ساعت : ١٩:٥٥   ١٣٩٥/٠٩/١٣ تاریخ خبر :  

انتشار مجموعه قوانین و مقررات جرایم و مجازات‌ها (جلد اول) (چاپ یازدهم ـ ويرايش هشتم)
  انتشار مجموعه قوانین و مقررات جرایم و مجازات‌ها (جلد اول) (چاپ یازدهم ـ ويرايش هشتم)   جلد اول مجموعه قوانین و مقررات جرایم و مجازات‌ها پس از هشت نوبت ویرایش به چاپ یازدهم رسید.  


     جلد نخست مجموعه قوانین و مقررات جرایم و مجازات‌ها (چاپ یازدهم - ويرايش هشتم) مشتمل بر قانون مجازات اسلامي مصوب ١٣٩٢/٢/١، قانون مجازات اسلامي مصوب ١٣٧٥ با اصلاحات و الحاقات بعدي، جداول تطبيق مواد ق.م.ا. ١٣٩٢ با ق.م.ا. ١٣٧٠ و بالعكس، آراي وحدت رويه و اصراري ديوان‌عالي كشور، آراي هيأت عمومي ديوان عدالت اداري، بخشنامه‌ها و نظرات مشورتي قوه قضاييه، فهرست كتب، بخش‌ها، فصول و مباحث قانون و بخشنامه‌ها و نظرات مشورتي، يادداشت‌هاي تنقيحي و توضيحي، واژه‌نامه‌هاي تفصيلي ـ مفهومي ق.م.ا. ١٣٩٢ و ق.م.ا. ١٣٧٥، و ... تهیه گردیده و با قیمت ٤٣٠٠٠٠ ریال (جلد شومیز) و ٤٦٠٠٠٠ ریال (جلد گالینگور) عرضه شده است. این مجموعه، جامع‌ترین اثر با موضوع و محوریت قانون مجازات اسلامی است.
علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب که در قطع وزیری و با شمارگان ٢٠٠٠ نسخه به چاپ رسیده است، می‌توانند به خانه کتاب معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات به نشانی خیابان ولی عصر(عج)، قبل از تقاطع خیابان جمهوری اسلامی، شماره ١١٦٠ مراجعه فرمایند.
پیشگفتار و فهرست این کتاب را می‌توانید از طریق لینک زیر دانلود و مشاهده نمایید.
  دریافت فایل pdf  


تهران - خیابان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نرسیده به تقاطع خیابان جمهوری اسلامی شماره ١١٥٨

تلفــــن : ٦٦٤٧٥٠٠٥ دورنگار : ٦٦٤٩٢٧٠٧

رایانامه : DOTIC @ DOTIC.IR

WWW.DOTIC.IR

WWW.QAVANIN.IR

WWW.QAVANIN.COM

كليه حقوق قانوني اين سايت متعلق به معاونت تدوين تنقيح و انتشار قوانين ومقررات - معاونت حقوقي رياست جمهوري مي باشد. ١٣٩٦ - ١٣٨٩©www.dotic.ir

برای مشاهده بهتر از Firefox استفاده کنید.