آخرین خبرها
ادامه
پیوند ها
 
خبر
  ساعت : ٢٠:٢٥   ١٣٩٥/٠٩/١٦ تاریخ خبر :  

نمایشگاه و فروشگاه محصولات معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در دانشگاه علامه طباطبایی(ره)
  نمایشگاه و فروشگاه محصولات معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در دانشگاه علامه طباطبایی(ره)   محصولات و خدمات معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) معرفی و ارائه گردید.  


     معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری با همکاری معاونت پژوهشی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی(ره)، مقارن با روز دانشجو از ١٥ تا ١٧ آذر ماه، اقدام به برگزاری «نمایشگاه مجموعه‌های قوانین و مقررات» شامل کتب و محصولات نرم‌افزاری حوزه قوانین و مقررات نمود.
در این نمایشگاه، آخرین مجموعه‌های موضوعی و منقّح قوانین و مقررات، قوانین اساسی کشورها، لوح جامع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران (قابل نصب بر روی سیستم عامل ویندوز) و سامانه ملی قوانین و مقررات «همراه» (قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید) عرضه شد. همچنین خدمات رایگان معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در حوزه اطلاع‌رسانی و انتشار بهنگام قوانین و مقررات شامل پایگاه اینترنتی سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، رایانامه حقوقی و کانال «اطلاع رسانی عمومی قوانین و مقررات» به علاقه‌مندان معرفی و ارائه گردید.

تهران - خیابان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نرسیده به تقاطع خیابان جمهوری اسلامی شماره ١١٥٨

تلفــــن : ٦٦٤٧٥٠٠٥ دورنگار : ٦٦٤٩٢٧٠٧

رایانامه : DOTIC @ DOTIC.IR

WWW.DOTIC.IR

WWW.QAVANIN.IR

WWW.QAVANIN.COM

كليه حقوق قانوني اين سايت متعلق به معاونت تدوين تنقيح و انتشار قوانين ومقررات - معاونت حقوقي رياست جمهوري مي باشد. ١٣٩٦ - ١٣٨٩©www.dotic.ir

برای مشاهده بهتر از Firefox استفاده کنید.