آخرین خبرها
ادامه
پیوند ها
 
خبر
  ساعت : ١٧:٣٤   ١٣٩٥/١١/١١ تاریخ خبر :  

ارايه منشور حقوق شهروندی در نرم‌افزار اندروید قانون اساسی + دانلود رایگان نرم‌افزار
  ارايه منشور حقوق شهروندی در نرم‌افزار اندروید قانون اساسی + دانلود رایگان نرم‌افزار   نسخه جدید نرم‌افزار اندروید «قانون اساسی» به همراه متن «منشور حقوق شهروندی» به علاقه‌مندان عرضه ‌گرديد.  


     پس از رونمایی رسمی از «منشور حقوق شهروندی» توسط ریاست محترم جمهوری در تاریخ ٢٩ آذرماه سال جاری و انتشار این منشور که با هدف استیفا و ارتقای حقوق شهروندی و به عنوان «برنامه و خط‌مشی دولت»، موضوع اصل ١٣٤ قانون اساسی تنظیم گردیده، معاونت حقوقي رياست جمهوري نسخه‌ جدید و بروزساني‌شده نرم‌افزار (اندروید) قانون اساسی مشتمل بر متن «منشور حقوق شهروندی» را ارايه كرد. شهروندان گرامي با ذخيره‌سازي و نصب این نرم‌افزار يا بروزرساني نسخه پيشين اين نرم‌افزار، مي‌توانند با كمترين هزينه و در سريع‌ترين زمان از اصول و مفاد «قانون اساسی» و «منشور حقوق شهروندی» آگاهي يابند.
لازم به ذكر است مقارن با ١٢ آذر سالروز تصويب قانون اساسي، معاونت حقوقي رياست جمهوري در راستاي آشنايي بيشتر اقشار مختلف جامعه با اين قانون برتر و حقوق و تكاليف متقابل مردم و حكومت، نسبت به ارسال نسخه كاملي از آن، از طريق اپراتورهاي تلفن همراه براي تمامي شهروندان اقدام نمود. اين اقدام را مي‌توان گسترده‌ترين شيوه نشر قانون و در جهت دسترسي شهروندان به متن اين ميثاق ملي و اطلاع از محتواي آن دانست كه با هدف بالا بردن سطح آگاهي‌هاي عمومي (تكليف موضوع بند٢ اصل٣ قانون اساسي) و آموزش حقوق شهروندي صورت گرفت. ارايه قانون اساسي در اين طرح، در دو شكل نرم‌افزار (اندرويد) و متن pdf صورت گرفته و در نسخه‌هاي عرضه‌شده علاوه بر لحاظ اصلاحات سال ١٣٦٨، نظرات تفسيري و مشورتي شوراي نگهبان نيز ارايه شده است.
نسخه جديد نرم افزار اندروید «قانون اساسی» را از طریق لینک زیر دریافت نمایید.
دریافت فایل متن عربی
دریافت فایل متن انگلیسی
دریافت فایل متن فارسی
  دریافت فایل فشرده  


تهران - خیابان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نرسیده به تقاطع خیابان جمهوری اسلامی شماره ١١٥٨

تلفــــن : ٦٦٤٧٥٠٠٥ دورنگار : ٦٦٤٩٢٧٠٧

رایانامه : DOTIC @ DOTIC.IR

WWW.DOTIC.IR

WWW.QAVANIN.IR

WWW.QAVANIN.COM

كليه حقوق قانوني اين سايت متعلق به معاونت تدوين تنقيح و انتشار قوانين ومقررات - معاونت حقوقي رياست جمهوري مي باشد. ١٣٩٦ - ١٣٨٩©www.dotic.ir

برای مشاهده بهتر از Firefox استفاده کنید.