آخرین خبرها
ادامه
پیوند ها
 
خبر
  ساعت : ١٧:٠٥   ١٣٩٥/١٢/٠٣ تاریخ خبر :  

راه اندازی رسمي فروشگاه مجازی محصولات نرم افزاری معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات
  راه اندازی رسمي فروشگاه مجازی محصولات نرم افزاری معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات   «فروشگاه مجازی محصولات نرم افزاری» معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات، به صورت رسمي راه اندازی شد.  


     امروزه با گسترش فنآوری‌های نوین، شیوه های خرید و روش‌های پرداخت متنوع شده و دسترسی عموم مردم به اقلام مورد نیازشان با صرف کمترین زمان میسر گردیده است. با استفاده از روش خرید اینترنتی کافی است تنها تصمیم به خرید کالایی بگیرید و بعد از انتخاب آن و پرداخت وجه مربوط بزودی کالای مورد نظر را در اختیار داشته باشید.
با توجه به محدود بودن عرضه و فروش محصولات نرم‌افزاری معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری به فروشگاه کتاب این معاونت و تعداد معدودی فروشگاه‌هاي عرضه کتب حقوقی و دشواری دسترسی هموطنان شهرستانی به این محصولات، معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات، در مهر ماه سال جاری اقدام به راه‌اندازی آزمايشي «فروشگاه مجازی محصولات نرم افزاری» خود نمود و اينك به صورت رسمي آن را افتتاح مي‌نمايد.
در حال حاضر، در این فروشگاه، نرم‌افزار لوح جامع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران (قابل نصب بر روی سیستم عامل ویندوز) و بسته های بروزرسانی لوح جامع به کاربران عرضه می‌شود. همچنين به‌زودي سامانه قوانین و مقررات همراه (قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید) و بسته‌هاي بروزرساني آن، کتابخانه ديجيتال قوانين و مقررات (قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید)، کتابخانه ديجيتال قوانين و مقررات رایانه‌ای، نيز ارايه خواهد شد.
علاقه‌مندان به خرید اینترنتی از فروشگاه مجازی معاونت با مراجعه به آدرس http://update.dotic.ir/estore/ebuy.aspx ، پس از انتخاب نرم افزار مورد نظر و پرداخت هزینه آن، لینک نصب و کد فعال سازی نرم افزار را از طریق پست الکترونیکی خود دریافت و به‌راحتی اقدام به نصب و فعال سازی آن می نمایند.
همچنین به هنگام بروز هرگونه مشکل احتمالی، شماره تماس ٦٤٤٥٣٢١٠ در ساعات اداری پاسخگوی کاربران محترم خواهد بود.

تهران - خیابان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نرسیده به تقاطع خیابان جمهوری اسلامی شماره ١١٥٨

تلفــــن : ٦٦٤٧٥٠٠٥ دورنگار : ٦٦٤٩٢٧٠٧

رایانامه : DOTIC @ DOTIC.IR

WWW.DOTIC.IR

WWW.QAVANIN.IR

WWW.QAVANIN.COM

كليه حقوق قانوني اين سايت متعلق به معاونت تدوين تنقيح و انتشار قوانين ومقررات - معاونت حقوقي رياست جمهوري مي باشد. ١٣٩٦ - ١٣٨٩©www.dotic.ir

برای مشاهده بهتر از Firefox استفاده کنید.