آخرین خبرها
ادامه
پیوند ها
 
خبر
  ساعت : ٢٠:٠٢   ١٣٩٦/٠٤/١٧ تاریخ خبر :  

درگاه ویژه قوانین و مقررات مربوط به فعالان اقتصادی راه‌اندازی شد
  درگاه ویژه قوانین و مقررات مربوط به فعالان اقتصادی راه‌اندازی شد   به درخواست اتاق بازرگانی تهران، درگاه ویژه سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران برای قوانین و مقررات مرتبط با حوزه اتاق بازرگانی ایجاد شد.  


     اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای افزایش خدمت‌رسانی به اعضا و با هدف دسترسی سریع و آسان صاحبان کسب ‌وکار و فعالان اقتصادی کشور به قوانین و مقررات مرتبط با حوزه فعالیت آنها، یک ارتباط دو سویه بین سایت اتاق تهران و سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران برقرار کرده است.
معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات، در پاسخ به درخواست اتاق تهران، پیوندی تحت عنوان «اتاق بازرگانی» با آدرس (http://dotic.ir/law_list/s_dotic.php) به منظور جستجوی قوانین مورد نیاز فعالان اقتصادی ایجاد کرد که امکان آدرس‌دهی آن در سایت اتاق بازرگانی نیز وجود دارد.
اتاق تهران پیشنهادی مطرح کرد که معاونت حقوقی ریاست جمهوری ترتیبی اتخاذ کند تا ارتباط دو سویه الکترونیک و برخط با قابلیت جستجو در این بانک اطلاعاتی برای استفاده در پایگاه اینترنتی اتاق بازرگانی تهران و بهره‌برداری اعضای این اتاق بازرگانی برقرار شود. معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات نیز در پاسخ به این خواسته بخش خصوصی، بخشی را به سایت اطلاع‌رسانی خود برای معرفی این قوانین به صورت مجزا افزوده است.
معاون بررسی‌های اتاق تهران درباره این توافق دوجانبه توضیح داد: این مهم در پی مکاتباتی که از سال گذشته با معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری صورت گرفت، انجام شد و به دنبال برگزاری نشست مشترکی میان معاونت بررسی‌های اقتصادی و بخش فناوری اطلاعات اتاق با مدیران و کارشناسان فنی معاونت حقوقی ریاست جمهوری به تحقق پیوست.
وی افزود: به منظور سهولت و تسریع دسترسی اعضای اتاق از این مجموعه، پیوند مورد نظر در سایت اتاق تهران به آدرس www.tccim.ir در بخش قوانین و مقررات با عنوان «سامانه ملی قوانین و مقررات» قرار داده شده است و اعضا می‌توانند از طریق سایت اتاق تهران وارد این درگاه شوند و مقررات جدید مربوط به حوزه اتاق بازرگانی را مطالعه کنند.
مشروح خبر را در سایت اتاق بازرگانی تهران از طریق لینک http://tccim.ir/News/FullStory.aspx?nid=٥٠٠٧٧ مشاهده نمایید.

تهران - خیابان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نرسیده به تقاطع خیابان جمهوری اسلامی شماره ١١٥٨

تلفــــن : ٦٦٤٧٥٠٠٥ دورنگار : ٦٦٤٩٢٧٠٧

رایانامه : DOTIC @ DOTIC.IR

WWW.DOTIC.IR

WWW.QAVANIN.IR

WWW.QAVANIN.COM

كليه حقوق قانوني اين سايت متعلق به معاونت تدوين تنقيح و انتشار قوانين ومقررات - معاونت حقوقي رياست جمهوري مي باشد. ١٣٩٦ - ١٣٨٩©www.dotic.ir

برای مشاهده بهتر از Firefox استفاده کنید.