امروز 1398/04/26

نمایشگاه آثار و محصولات معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در استان آذربایجان شرقی

محصولات و خدمات معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی آذربایجان شرقی معرفی و ارائه می‌گردد.


معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «نمایشگاه تخصصي آثار و محصولات» شامل مجموعه‌های تنقيحي قوانین و مقررات و محصولات نرم‌افزاری منتشره را در نمايشگاه كتاب استان آذربايجان شرقي ارايه مي‌كند.
در این نمایشگاه، آخرین مجموعه‌های موضوعی و منقّح قوانین و مقررات، قوانین اساسی کشورها، لوح جامع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران (قابل نصب بر روی سیستم‌عامل ویندوز) و کتابخانه دیجیتال قوانین و مقررات (قابل نصب بر روی سیستم‌عامل اندروید) عرضه می‌شود. همچنین خدمات معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در حوزه اطلاع‌رسانی و انتشار به‌هنگام قوانین و مقررات شامل پایگاه اینترنتی «سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران»، «پايگاه ملي اطلاع رسانی قوانین و مقررات كشور»، «سامانه رایانامه حقوقی» و ... به علاقه‌مندان معرفی می‌شود.
نمایشگاه مذکور از روز شنبه 28 مهرماه 1397 تا روز جمعه 4 آبان ماه 1397 در شهر تبریز، محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان آذربایجان شرقی، برگزار می‌شود.
سایر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در دوره حضور در استان آذربايجان شرقي، اعم از نشست‌های تخصصی حقوقی و کارگاه‌های آموزشی، از همین طریق و همچنین صفحه اینستاگرام معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات (Instagram.com/dotic.ir) اطلاع‌رسانی خواهد شد.
تاریخ خبر : 1397/07/23
اخبار مرتبط
برگزاری نشست تخصصی با موضوع «نقش تدوین و تنقیح قوانین و مقررات در دادرسی منصفانه» در استان فارس
انتشار مجموعه تنقيحي ‌قانون تشكيلات، وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران و مقررات مرتبط
برگزاری سومين نشست تخصصی معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در استان فارس
برگزاری نشست تخصصی حقوقی با موضوع آسیب شناسی تورم قوانین در ایران و راهکارهای برون رفت از آن
برنامه‌ جامع ترويجي (علمی، آموزشي و نمايشگاهي) معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقي رياست جمهوري در «استان فارس (شیراز) »
برنامه‌های ترويجي، آموزشي و نمايشگاهي معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در استان فارس
سومين نشست تخصصی معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در آذربايجان شرقي برگزار شد
انتشار مجموعه قانون مدني (چاپ یازدهم - ويرايش دهم)
معرفی کتابخانه دیجیتال قوانین و مقررات
انتشار چاپ سوم کتاب منشور حقوق شهروندی

ثبت نظرات و توضیحات

نام :
رایانامه(پست الکترونیک):
توضیحات شما:
امتیاز شما:لطفا متن بالا را در قسمت زیر وارد کنید: