امروز 1398/04/26

برنامه های ترویجی تبييني معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در دانشگاه شهید بهشتی

محصولات و خدمات معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی معرفی و ارائه می‌گردد.


معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری با همکاری معاونت پژوهشی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، «نمایشگاه تخصصي آثار و محصولات» شامل مجموعه‌های تنقيحي قوانین و مقررات و محصولات نرم‌افزاری منتشره را در دانشکده حقوق این دانشگاه ارايه مي‌كند.
در این نمایشگاه، آخرین مجموعه‌های موضوعی و منقّح قوانین و مقررات، قوانین اساسی کشورها، لوح جامع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران (قابل نصب بر روی سیستم‌عامل ویندوز) و کتابخانه دیجیتال قوانین و مقررات (قابل نصب بر روی سیستم‌عامل اندروید) عرضه می‌شود. همچنین خدمات معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در حوزه اطلاع‌رسانی و انتشار به‌هنگام قوانین و مقررات شامل پایگاه اینترنتی «سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران»، «پايگاه ملي اطلاع رسانی قوانین و مقررات كشور»، «سامانه رایانامه حقوقی» و... به علاقه‌مندان معرفی می‌شود.
در همین راستا و همزمان برگزاری این نمایشگاه, نشستی تخصصی با موضوع «آشنایی با روش تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور» با سخنرانی معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی رییس جمهور در روز دوشنبه (ساعت 13 – 11:30) در طبقه دوم دانشکده حقوق – تالار آزادی (سالن 203) برگزار می‌شود.
شایان ذکر است نمایشگاه مذکور از روز شنبه 19 آبان‌ماه 1397 تا روز چهارشنبه 24 آبان ماه 1397 در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
تاریخ خبر : 1397/08/19
اخبار مرتبط
برگزاری نشست تخصصی با موضوع «نقش تدوین و تنقیح قوانین و مقررات در دادرسی منصفانه» در استان فارس
انتشار مجموعه تنقيحي ‌قانون تشكيلات، وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران و مقررات مرتبط
برگزاری سومين نشست تخصصی معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در استان فارس
برگزاری نشست تخصصی حقوقی با موضوع آسیب شناسی تورم قوانین در ایران و راهکارهای برون رفت از آن
برنامه‌ جامع ترويجي (علمی، آموزشي و نمايشگاهي) معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقي رياست جمهوري در «استان فارس (شیراز) »
برنامه‌های ترويجي، آموزشي و نمايشگاهي معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در استان فارس
سومين نشست تخصصی معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در آذربايجان شرقي برگزار شد
انتشار مجموعه قانون مدني (چاپ یازدهم - ويرايش دهم)
معرفی کتابخانه دیجیتال قوانین و مقررات
انتشار چاپ سوم کتاب منشور حقوق شهروندی

ثبت نظرات و توضیحات

نام :
رایانامه(پست الکترونیک):
توضیحات شما:
امتیاز شما:لطفا متن بالا را در قسمت زیر وارد کنید: