مصوبات جلسه 1400/6/31 هیات امنای صندوق توسعه ملی

 

شماره76527                                                        1400/7/20

جناب آقای دکتر مهدی غضنفری

به استناد بند (ث) و تبصره (3) بند (ت) ماده (16) قانون احکام دائمی برنامه‌ های توسعه کشور مصوب 1395/11/10 مجلس شورای اسلامی و مصوبه مورخ 1400/6/31 هیات امنای صندوق توسعه ملی، نظر به تجارب و سوابق ارزنده جناب‌ عالی، به موجب این حکم برای مدت پنج سال به عنوان «عضو و رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی» منصوب می‌ شوید.

انتظار دارد ضمن همکاری و تعامل با سایر اعضای محترم و اتخاذ راهکارهای مناسب در پیشبرد آرمان‌ ها و اهداف صندوق و تبدیل بخشی از دارایی‌ های حاصل از فروش فرآورده‌ های نفتی و گازی به ثروت‌ های ماندگار، مولد و سرمایه‌ های زاینده اقتصادی و نیز صیانت از سهم نسل‌ های آینده مجدّانه بکوشید.

توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت‌ رسانی به مردم، تحقق آرمان‌ های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب از درگاه خداوند سبحان مسألت می‌ نمایم.

رییس جمهور ـ سیدابراهیم رییسی

 

شماره25087                                                      1401/2/21

جناب آقای دکتر علیرضا صالح

به استناد بند (ت) ماده (16) قانون احکام دائمی برنامه‌ های توسعه کشور و تبصره (3) آن بند مصوب 1395/11/10 مجلس شورای اسلامی و مصوبه مورخ 1400/12/28 هیأت امنای صندوق توسعه ملی، نظر به تجارب و سوابق ارزنده جناب‌ عالی، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی» منصوب می‌ شوید.

انتظار دارد ضمن همکاری و تعامل با سایر اعضای محترم و اتخاذ راهکارهای مناسب در پیشبرد آرمان‌ ها و اهداف صندوق و تبدیل بخشی از دارایی‌ های حاصل از فروش فرآورده‌ های نفتی و گازی به ثروت‌ های ماندگار، مولد و سرمایه‌ های زاینده اقتصادی و نیز صیانت از سهم نسل‌ های آینده مجدانه بکوشید.

توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت‌ رسانی به مردم، تحقق آرمان‌ های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب از درگاه خداوند متعال مسألت می‌ نمایم.

رییس جمهور ـ سیدابراهیم رییسی

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف