انتشارات معاونت تدوین،تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در نمایشگاه کتاب

انتشارات معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در بخش ناشران دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب ، سالن 16 غرفه 392 آماده خدمت رسانی به بازدید کنندگان محترم است.

مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روز سه‌شنبه 9 اردیبهشت با حضور رئیس جمهوری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در تهران برگزار شد. در نمایشگاه امسال نیز غرفه انتشارات معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در بخش ناشران دانشگاهی ، سالن 16 غرفه 392 ، نسبت به عرضه آخرین انتشارات خود ازجمله : - مجموعه قانون حمایت خانواده - مجموعه قوانین و مقررات احزاب، جمعیت ها و انجمن های سیاسی، مذهبی، و صنفی - قانون بودجه سال 1393 کل کشور - کتاب قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 4-12-1392 و سایر مجموعه های منقح قوانین و مقررات مانند : - مجموعه قوانین و مقررات آیین دادرسی کیفری (جلد یک و دو) - مجموعه قانون مدیریت خدمات کشوری - مجموعه قانون مدنی - مجموعه قوانین و مقررات شهرداری ها - ..... نموده است.

(براي دريافت فهرست کتاب هاي عرضه شده در نمايشگاه اينجا را کليک نمايد .) (براي دريافت کتاب معرفي انتشارات معاونت تدوين، تنقيح و انتشار قوانين و مقررات اينجا را کليک نمايد .)

همچنین در بخش دیگر غرفه معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات ، دیگر محصولات مرتبط با حوزه کاری خود از جمله سامانه ملی قوانین و مقررات ، لوح جامع قوانین و مقررات را معرفی می نماید. سامانه ملی قوانین و مقررات ، با تكيه بر تحقيقات و تجربيات ساليان گذشته و با استفاده از امكانات و فن‌آوري‌های پيشرفته در سال 1390 مورد بهره‌برداري رسمي قرار گرفت ، در حال حاضر اين سامانه علاوه بر شبكه اينترانتي دولت براي دستگاه‌هاي اجرايي، از طريق شبكه جهاني اينترنت (www.dotic.ir)در اختيار عموم مردم قرار دارد. همچنین لوح جامع قوانین و مقررات نیز به عنوان منبعي غني از قوانين و مقررات كشور که تاكنون در چندين ويرايش تقديم ملت شريف ايران شده است در این غرفه با تخفیف ویژه نمایشگاه عرضه می شود.

(براي دريافت معرفي تعدادي از انتشارات پرکاربرد ، اينجا را کليک نمايد .)

دسته بندی ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف