برنامه های توسعه‌ای- ترویجی معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی رياست جمهوری در استان همدان

برنامه های توسعه‌ای-ترویجی معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی رياست جمهوری در استان همدان برگزار می‌شود.

معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در راستای انجام ماموریت‌های ترویجی، آموزشی و نمایشگاهی خود در سراسر كشور، به ارایه برنامه‌های مختلفی در شهر همدان اقدام می‌نماید. در این برنامه‌ها كه با همكاری استانداری، کانون وکلای استان و دانشگاه‌ های بوعلی سینا، آزاد اسلامی و پیام نور همدان انجام می‌شود، علاوه بر نمایشگاه عرضه کتب و محصولات نرم افزاری، نشستهای تخصصی با موضوعات حقوقی با حضور استادان و صاحبنظران مختلف برگزار می‌گردد. برنامه‌های مورد اشاره به شرح زیر است:

1- نمایشگاه استانی کتاب

از روز چهارشنبه 18 دی ماه لغایت دوشنبه 23 دی ماه 1398 - در محل دائمی نمایشگاههای استان (سالن الوند، راهرو 1، غرفه 39 و 40)

2- نشست حقوقی با موضوع: «نقش تنقیح قوانین و مقررات در دادرسی عادلانه» با حضور نمایندگان معاونت حقوقی ریاست جمهوری، کانون وکلای دادگستری استان همدان و دانشگاه بوعلی سینا همدان

پنجشنبه 19 دی ماه 1398 ساعت 9 الی 12 در كانون وكلاي دادگستري استان همدان

3- نشست هم اندیشی حقوقی در زمينه «مفهوم شناسی تنقیح قوانین و مقررات کشور» با حضور معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقي رياست جمهوري و اعضاء هیات علمی دانشگاه های بوعلی سینا همدان، آزاد اسلامی همدان و پیام نور همدان

شنبه 21 دی ماه 1398 ساعت 15 الی 17

4- گردهمايي مديران اجرايي و كارشناسان حقوقي دستگاههاي اجرايي استان

- سخنرانی معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در موضوع: «مدیریت تورم قوانین و مقررات در دستگاه های اجرایی»

- آموزش استفاده از سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران برای کارشناسان دستگاه های اجرایی استان

* جلسه با اعضاي شورای اسلامي شهر همدان

یکشنبه 22 دی ماه 1398

 

لازم به ذکر است در نمایشگاه کتاب مزبور، آخرین مجموعه‌های موضوعی و منقّح قوانین و مقررات، قوانین اساسی کشورها، لوح جامع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و کتابخانه دیجیتال قوانین و مقررات عرضه می‌شود. معرفی خدمات معاونت در حوزه اطلاع‌رسانی و انتشار به‌ هنگام قوانین و مقررات شامل «پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات كشور»، «سامانه رایانامه حقوقی» و... از دیگر برنامه‌های این معاونت در استان همدان است.

علاقه‌مندان می توانند برنامه‌های پیش‌بینی‌شده معاونت در دوره حضور در استان گلستان، اعم از نشست‌های تخصصی حقوقی و کارگاه‌های آموزشی، را از طریق صفحه اینستاگرام معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات (Instagram.com/dotic.ir) پیگیری نمایند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

اخبار مرتبط