معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری برگزار می‌کند؛برنامه‌های ترویجی – آموزشی در حوزه قوانین و مقررات در دانشگاه تهران

نمایشگاه تخصصی آثار و نشست حقوقی با موضوع تدوین و تنقیح قوانین و مقررات، در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در راستای اجرای برنامه های ترویجی و آموزشی نسبت به برگزاری نمایشگاه تخصصی آثار و مجموعه‌های تنقیحی قوانین و مقررات کشور از تاریخ ششم لغایت نهم اسفند ماه 1396 در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران اقدام کرده است.
همچنین نشستی تخصصی با حضور اساتید و صاحب‌نظران برجسته در روز سه شنبه 8 اسفند برگزار شد. در آغاز این نشست، دکتر مهدی‌زاده معاون تدوین، تنقیح وانتشارقوانین ومقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری به ارایه سخنرانی با موضوع تدوین و تنقیح قوانین و مقررات در نظام حقوقی ایران پرداخت. در ادامه نشست هم‌اندیشی با موضوع تعامل دولت و دانشگاه در تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور و با حضور آقایان دکتر سعید حبیبا، دكتر بيژن عباسي، دکتر حسین صادقی، دکتر مهدی مهدی‌زاده برگزار شد. همچنین کارگاه آموزش کاربردی «سامانه ملی قوانین و مقررات کشور» برای دانشگاهیان برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به دریافت اطلاعات بیشتر برای تهیه مجموعه‌ کتب معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در این نمایشگاه و شرکت در نشست‌ها و کارگاه مزبور می‌توانند به کانال تلگرام اطلاع‌رسانی عمومی قوانین و مقررات Telegram.me/dotic مراجعه نمایند.
downlod
downlod downlod downlod

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

اخبار مرتبط