تصویبنامه درخصوص ارجاع اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قرارداهای مربوط به طرحهای عمرانی دستگاههای اجرایی با پیمانکاران و مشاوران

تصویبنامه هیات وزیران درخصوص ارجاع اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قرارداهای مربوط به طرحهای عمرانی دستگاههای اجرایی با پیمانکاران و مشاوران ابلاغ شد.

تصویبنامه مصوب جلسه مورخ 99/12/17 هیات وزیران درخصوص "اصلاح آیین نامه چگونگی تشکیل، حدود وظایف و اختیارات و نحوه عملکرد انجمنهای صنفی و کانونهای مربوط" طی نامه شماره 150935 مورخ 99/12/19 توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد.

 

وزارت نیرو وزارت راه و شهرسازی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری وزارت آموزش و پرورش - وزارت جهادکشاورزی

وزارت صنعت، معدن و تجارت - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - وزارت ورزش و جوانان

هيئت وزيران در جلسه 17/12/1399 به پیشنهاد شماره 660393 مورخ 9/12/1399 سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد و سی و نهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصويب کرد:

ارجاع اختلاف­های ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح­های عمرانی دستگاه­های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران به شرح زیر برای داوری به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور با توجه به تعیین شورای مذکور به عنوان مرجع داوری در قراردادهای زیر مجاز است:

1- شرکت دژآب و شرکت آب منطقه‌ای زنجان در ارتباط با قرارداد‌های:

الف - عملیات تکمیلی حفر یک حلقه چاه دهانه گشاد و یک حلقه چاه فلمن در ایستگاه پمپاژ ماهنشان و برون قشلاق.

ب - احداث یک حلقه چاه دهانه گشاد و یک حلقه چاه فلمن در ایستگاه پمپاژ ماهنشان و برون قشلاق 2- شرکت گوهررود و شرکت آب منطقه‌ای زنجان در ارتباط با قرارداد عملیات اجرایی باقیمانده بند تنظیمی پاورود.

3- شرکت سام گستر ساحل تتیس و شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در ارتباط با قرارداد اجرای عملیات لوله‌گذاری و احداث شبکه فاضلاب مسیر سه راه فلاحی- خیابان ولی‌عصر تا کوچه داروپخش و اتصال‌های فرعی‌های منتهی به آن.

4- شرکت فابست و شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی در ارتباط با قرارداد تصفیه‌خانه فاضلاب خوی

5- شرکت چکاد جنوب و شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه در ارتباط با قرارداد احداث کانال سرپوشیده در قطعه (14) و تکمیل کارهای باقیمانده قطعات (11) الی (13) جهت ساماندهی رودخانه آبشوران.

6- شرکت عرشه ساز تبریز و شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی در ارتباط با قرارداد عملیات اجرای کانال علویان- حاجی کرد مراغه.

7- شرکت اطلس افروز شرق و شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل در ارتباط با قرارداد احداث خط کیلوولت نیرورسانی به ایستگاه‌های پمپاژ و سنتر پیوت‌های ناحیه عمرانی سوم خدا آفرین.

8- شرکت توسعه منابع آب و انرژی و شرکت آب منطقه‌ای ایلام در ارتباط با قرارداد‌های:

الف - احداث سد مخزنی دویرج و تاسیسات وابسته.

ب- باقیمانده عملیات احداث سد مخزنی دویرج و تاسیسات وابسته.

9- شرکت جنوب سازه و شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در ارتباط با قرارداد عملیات اجرایی احداث ایستگاه‌های پمپاژ، مخازن ذخیره و شبکه اصلی آبیاری تحت فشار ناحیه دوم خدا آفرین (واحدهای 1، 5 و 6).

10- شرکت بهین سیال پارس و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان در ارتباط با قرارداد احداث مخزن (1500) مترمکعبی مجتمع آبرسانی کالپوش.

11- شرکت ایستا پی طاها و شرکت آب منطقه‌ای لرستان در ارتباط با قرارداد عملیات جبران خسارت سیل بند انحرافی طاق و پل شکسته خرم آباد.

12- شرکت نقش رادیس ماندگار و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین در ارتباط با قرارداد احداث ساختمان جانبی قرارگاه پلیس راه استان قزوین.

13- شرکت رویال افکن رسپینا و شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با قرارداد‌ احداث ساختمان نمازخانه و سرویس بهداشتی ایستگاه بادرود.

14- شرکت تنش­یاب یاسوج و اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد در ارتباط با قرارداد احداث باند دوم بزرگراه یاسوج – سمیرم.

15- شرکت گیل پوشش سفید رود و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در ارتباط با قرارداد عملیات تکمیل تقاطع غیرهمسطح واقع در کنارگذر لاهیجان.

16- شرکت مهندسی سترگ سازه پاسارگاد و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز
در ارتباط با قرارداد‌های:

الف - احداث (20) واحد بهداشتی شهرستان‌های اهر، خداآفرین، کلیبر، ورزقان و هریس.

ب - تکمیل ساختمان مراکز بهداشتی شهرستان‌های اهر، خداآفرین، کلیبر، ورزقان و هریس.

پ - احداث ساختمان مراکز جامع سلامت و خانه بهداشت شهرستان‌های اهر، خدا آفرین، کلیبر، ورزقان و هریس.

ت - احداث بیمارستان (64) تخت‌خوابی شهرستان هریس.

17- شرکت پارسیس فرایند داتیس و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه در ارتباط با قرارداد احداث مرکز بهداشتی درمانی روستای سیاسیاه کیخسروی شهرستان اسلام‌آباد غرب.

18- شرکت بهین ساخت پرهام و دانشگاه آیت­اله­العظمی بروجردی در ارتباط با قرارداد احداث خوابگاه دانشجویی

19- شرکت مهندس مشاور صفامنش و همکاران و دانشگاه تهران در ارتباط با قرارداد بازنگری در طرح فاز یک مصوب پردیس مرکزی دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران.

20- شرکت صدرنیرو سپاهان و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان در ارتباط با قرارداد‌های:

الف - تخریب و بازسازی هنرستان آیت اله خامنه‌ای فریدن.

ب - تکمیل مدرسه مشارکتی رفیعی دستگرد برخوار.

21- شرکت مهندسین مشاور افرازپیمایش و سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در ارتباط با قرارداد انجام خدمات نقشه برداری در مقیاس (2000/1) در حد نگار (کاداستر) قطعات اراضی کشاورزی و رفع تداخلات مقررات موازی، برداشت اطلاعات توصیفی و استخراج اطلاعات سوابق اجرایی قوانین امور اراضی و تهیه لایحه‌های اطلاعاتی مکانی با دراختیار داشتن عکس‌های هوایی و به روش مستقیم زمینی شهرستان فیروزکوه، دماوند، پردیس به مساحت تقریبی (35000) هکتار.

22- شرکت هیدرونیرو پارس و سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در ارتباط با قرارداد عملیات اجرایی شبکه فرعی آبیاری تحت فشار اراضی خلیل لو.

23- شرکت مشاور طرح اندیشان آبتین و سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در ارتباط با قرارداد خدمات نظارت بر شبکه فرعی تنگ حمام واحد عمرانی.

24- شرکت مهندسی مشاور نیروی آذربایجان (منا) و سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در ارتباط با قرارداد نظارت کارگاهی بر نصب و اجرای سیستم خورشیدی (50) کیلووات در پشت بام سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی.

25- شرکت سینا راه خاوران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی در ارتباط با قرارداد اجرای عملیات ابنیه فنی در روستاهای موشک و کریز از توابع شهرستان کاشمر.

26- شرکت ساینانیرو و شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان در ارتباط با قرارداد نظارت عالیه و کارگاهی بر احداث شبکه روشنایی شهرک‌های صنعتی سقز-بانه-دیواندره (زرینه)- مریوان-آونگان.

27- شرکت بنا برج ظفر و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ارتباط با قرارداد تکمیل سازه ساختمان موزه هنرهای معاصر مشهد.

28- شرکت ستبرسازه آروین و اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در ارتباط با قرارداد احداث خوابگاه (200) نفره ورزشکاران شهرستان سنقر.

29- شرکت ساخت و کار یگانه و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در ارتباط با قرارداد اجرای سازه مجتمع فرهنگی ورزشی و فدراسیون‌ها در مجموعه ورزشی انقلاب.

30- شرکت مهندسین مشاور طرح و تدبیر ماندگار و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در ارتباط با قراردادهای:

الف - تهیه و تدوین طرح جامع توسعه و بهینه‌سازی فعالیت‌های ورزشی، تفریحی انقلاب

ب - تهیه و تدوین طرح جامع مجموعه شهید کبکانیان

اسحاق جهانگیری

معاون اول رييس ­جمهور

دریافت متن کاملdownlod

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف