تصویبنامه درخصوص مجاز بودن ارجاع اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح های عمرانی دستگاههای اجرایی با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور

تصویبنامه هیات وزیران درخصوص مجاز بودن ارجاع اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح های عمرانی دستگاههای اجرایی با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.

تصویبنامه مصوب جلسه مورخ 1400/04/16 هیات وزیران درخصوص "مجاز بودن ارجاع اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح های عمرانی دستگاههای اجرایی با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور" طی نامه شماره 42025 مورخ 1400/04/19 توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد.

 

وزارت نیرو- وزارت راه و شهرسازی- وزارت دادگستری

وزارت کشور- وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری- وزارت جهادکشاورزی

وزارت آموزش و پرورش- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سازمان برنامه و بودجه کشور- سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

هيئت وزيران در جلسه 16/4/1400 به پیشنهاد شماره 163818 مورخ 12/4/1400 سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد و سی و نهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصويب کرد:

ارجاع اختلاف های ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح­های عمرانی دستگاه­های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران به شرح زیر برای داوری به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور با توجه به تعیین شورای مذکور به عنوان مرجع داوری در قراردادهای زیر مجاز است:

1- شرکت هدیر و شرکت آب منطقه‌ای گیلان در ارتباط با قرارداد احداث سد لاستیکی ماسال بر روی رودخانه خالکائی.

2- شرکت تموج و شرکت آب و فاضلاب استان کردستان در ارتباط با قرارداد احداث دو مدول تصفیه‌خانه فاضلاب و ساختمان‌های جنبی شهر کامیاران.

3- شرکت سرچشمه شاهرود البرز و شرکت آب و فاضلاب استان البرز در ارتباط با قرارداد‌های:

الف- احداث شبکه توزیع و استاندارد سازی انشعابات در روستاهای زیدشت و فشندک

ب- احداث مخزن بتنی (100) مترمکعبی خط انتقال آب و بهسازی چشمه آب در روستاهای مرجان، نساء علیا و میناوند.

4- شرکت عمران سازه موقان و شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل در ارتباط با قرارداد عملیات اجرایی بخشی از خط انتقال آب شهرهای اسلام آباد و تازه کندپارس.

5- شرکت نیمرخ و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در ارتباط با قرارداد احداث بخش ساختمانی ایستگاه تلمبه­زنی (پمپاژ) زیرزمینی طرح سد آزاد و سامانه انتقال.

6- شرکت ابرسازه جاوید و شرکت آب و فاضلاب استان یزد در ارتباط با قرارداد عملیات اجرایی باقیمانده خط انتقال فاضلاب شهر ابرکوه همراه با جاده دسترسی.

7- شرکت راه­گستر امید صرم و اداره کل راه و شهرسازی استان قم در ارتباط با قرارداد عملیات تکمیلی راه دسترسی میدان شهدای فردو (پردیسان) به کهک.

8- شرکت سماراه و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در ارتباط با قرارداد ساختمان مشایعین و مستقبلین و فضای ارتباطی و محوطه‌سازی فرودگاه دشت ناز ساری.

9- شرکت چاوان آب بیستون و اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام در ارتباط با قرارداد‌های:

الف- پروژه راهسازی ماژین-گرزلنگر (شهرستان دره شهر).

ب- تکمیل راهسازی قطعه هفتم مورموری-آبدانان-دهلران.

10- شرکت کارنای و اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی در ارتباط با قرارداد احداث محور بجنورد - سخنواست (قطعه چهارم).

11- شرکت اژگو و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در ارتباط قرارداد پروژه تعریض و بهسازی قطعه اول محور فیروزکوه – سمنان.

12- شرکت آسمان نمای درود و شرکت راه‌­آهن جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با قرارداد دیوارکشی حریم ایستگاه زیاران.

13- شرکت فروهر شمال و اداره کل راه و شهرسازی مازندران در ارتباط با قرارداد اجرای آسفالت راه روستایی کاله و راه روستایی رکون-تاج الدوله.

14- اداره کل زندان‌های استان مازندران و شرکت آباد بوم پارس در ارتباط با قرارداد عملیات احداث ندامتگاه شهرستان آمل.

15- شرکت کنتال دژ و دادگستری کل استان آذربایجان شرقی در ارتباط با قرارداد احداث دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تبریز (مجتمع قضایی خاوران).

16- شرکت فنی و مهندسی کارنای و شهرداری سنندج در ارتباط با قرارداد احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار کردستان – توحید.

17- شرکت مهاد کار صائب و شهرداری سنندج در ارتباط با قرارداد ساماندهی و کنترل سیلاب شهرک کوثر سنندج.

18- شرکت کوه کار راهان و شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام) در ارتباط با قرارداد توسعه اپرون تاکسیوی فرودگاه پیام.

19- شرکت ندای علم و صنعت و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با قرارداد تکمیل عملیات ساختمانی صدا و سیمای مرکز زاهدان.

20- شرکت مهندسین مشاور زیستاب و معاونت آب و خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی در ارتباط با قرارداد مدیریت طرح در اجرای توسعه، مرمت و بهسازی آب بندان­ها و اجرای طرح زهکشی و زیرسطحی (120) هزار هکتار از اراضی دیم استان گلستان.

21- شرکت توس بلاد و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان شمالی در ارتباط با قرارداد تکمیل استخرهای دانش‌آموزی شهرستان‌های شیروان و فاروج.

22- دانشگاه بناب و شرکت اسکان توسعه کومش در ارتباط با قرارداد پروژه ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه.

23- شرکت کنتال دژ و سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی(خوانده اول)- شرکت مادرتخصصی توسعه و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی و تجهیزات پزشکی کشور(خوانده دوم) در ارتباط با قرارداد عملیات خاکی، پی‌سازی و اسکلت بتنی بیمارستان (160) تخت‌خوابی کل ملارد.

24- شرکت هفت ستون سازه و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه در ارتباط با قرارداد عملیات اجرایی مرحله (فاز) اول دانشکده پزشکی کرمانشاه.

اسحاق جهانگیری

معاون اول رييس­جمهور

دریافت متن کاملdownlod

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف